Üyelik Bilgileri
Üye numarasını veya ismini yazarak sponsorunuzu bulabilirsiniz. (Zorunlu değildir)
il seçin
ilçe seçin
Üyelik Sözleşmesi

www.akasyanetwork.com internet sitesinin (Site) işletmesini yapan Akasya Çamaşır ve Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.(Akasya Network) ile www.akasyanetwork.com internet sitesine kayıt olan internet kullanıcısı (Üye) bu sözleşmenin taraflarıdır.

Üye, Site’ye kayıt olmakla bu sözleşmedeki bütün maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Üye,  Akasya Network’ün resmi internet sitesi olan www.akasyanetwork.com  sitesinde yayınlanan kural ve kaidelere uymayı kabul eder

Akasya Network bu sayfada belirtilen şartların bir kısmını ya da tamamını açıklama yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Üye, Site’ye girmeden önce bu şartları okumuş, tüm şartları ve şartlardaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Üye, üyelik formuna yazdığı bilgilerin kendisine ait olduğunu ve bu bilgilerin doğruluğunu, üyelik kaydını kendi isteği ile gerçekleştirdiğini taahhüt eder. Bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde Akasya Network hiçbir sorumluluk kabul etmez, her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

Üye, Site’de yer alan içeriği Akasya Network’den izinsiz kopyalayamaz veya başka bir yerde yayınlayamaz.

Akasya Network, Site’den ulaşılan bilgilerin doğruluğu hakkında garanti vermez. Üye, bu bilgileri kullanarak tüm riski kabul etmektedir. Akasya Network, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez. Bu durumda sorumluluk üye ye aittir.

Üye, üyeliğinin iptalini  yazılı olarak Akasya Network’e bildirmek suretiyle istediği zaman tek taraflı olarak, sistemden çıkabilir. Sistemden çıktığında üyeyi bağlayan maddi bir yükümlülük yoktur.

Akasya Network, üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Banka gibi üçüncü partiler ile paylaşılan kredi kartı ve kişisel bilgiler de bu maddeye dahildir.

Site’nin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarardan Akasya Network sorumlu tutulamaz.

Akasya Network, kötü amaçlı kullanımları tespit ettiğinde Üye’nin Site’ye kaydını haber vermeksizin engelleme veya silme hakkına sahiptir.

Aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle Üye, Akasya Network'in, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

Üye, genel ahlak ve dürüstlük kurallarını esas alarak çalışacağını kabul eder. Akasya Network, bu kuralların üye tarafından ihlal edildiği kanaatine vardığı takdirde, anlaşmayı herhangi bir ihbar süresi ve tazminat hakkı vermeksizin tek taraflı fesh etme hakkına sahiptir. Fesh ettiği takdirde Akasya Network’ün bu durumdan doğan  zarar ve ziyanını tazmin etme hakkı saklıdır.